Podobnie jak w roku ubiegłym o tej samej porze zapraszamy Państwa do udziału w XX Kongresie Kamieniarskim. Zaplanowaliśmy go w dniach 12-14. stycznia 2024 w Międzyzdrojach w Hotelu SPA Bagiński & Chabinka. Obiekt położony 100 metrów od plaży, z basenem, łaźnią parową, sauną i innymi atrakcjami, które umilają i ocieplają pobyt nad Bałtykiem bez względu na porę roku. Ponieważ spotkamy się w karnawałowym okresie, to w pierwszy dzień po kolacji odbędzie się taneczny „Wieczorek przy saksofonie” z muzyką na żywo. Zabawa zaplanowana jest minimum do godz.01.00 w nocy. Na drugi wieczór mamy pomysł, który pozwólcie, że jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą…

 

O branżową oprawę spotkania zadba partner XX Kongresu Kamieniarskiego firma Cosentino Poland sp. z o.o.

 

Koszt udziału jednej osoby  w Kongresie jest taki sam jak rok temu w Wieliczce, zawiera opłatę za dwa obiady, dwie kolacje (w piątek bardziej uroczystą), trochę alkoholu na start, serwis kawowy w piątek, wynajem sali konferencyjnej i sali tanecznej z oprawą muzyczną. W sobotę spróbujemy, jeśli warunki pogodowe pozwolą, zorganizować ognisko z grzańcem i kiełbaskami.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w XX Kongresie Kamieniarskim, będzie to doskonała okazja aby ponownie się zobaczyć, porozmawiać, wymienić informacjami i doświadczeniem. Chętnych prosimy o wypełnienie i przesłanie do biura PZK mailem skanu karty zgłoszeniowej. Rezerwację i opłatę pokojów uczestnicy załatwiają we własnym zakresie. Na karcie zgłoszeniowej znajdują się dane do kontaktu z recepcją. Sugeruję aby nie zwlekać do ostatniej chwili bo ilość pokojów przeznaczonych na nasz Kongres jest ograniczona!

 

Przypominamy również, że do Międzyzdrojów jeżdżą pociągi IC w relacji do Świnoujścia. Niekoniecznie trzeba wybierać się w podróż samochodem, być może integrację można zacząć już w czasie wspólnej podróży koleją…

link do strony hotelu:

https://www.miedzyzdrojespa.pl/pl

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
10-12.01.25

KONGRES KAMIENIARSKI

Miejsce spotkania
Kluszkowce

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia