Egzaminy czeladnicze i mistrzowskie (część teoretyczna) odbędą się 20. grudnia 2023 roku w Strzegomiu, w siedzibie PZK przy ul. Kościuszki 2. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie i odesłanie zwrotnie skanu stosownego wniosku o dopuszczenie do egzaminu (pliki w załączeniu).

 

Każdy kandydat musi przesłać również:

- świadectwo/dyplom potwierdzające posiadane wykształcenie

- dokumenty potwierdzające staż w zawodzie kamieniarz (świadectwa pracy, wpis do ewidencji, zaświadczenie o obecnym zatrudnieniu itp.)

Na koniec, kiedy dokumenty zostaną przesłane i dostaniecie Państwo informację, że zostajecie dopuszczeniu do egzaminu należy dokonać opłaty ZA EGZAMIN na konto Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu.

 

Kwoty i dane do przelewu są tutaj: https://izba.wroc.pl/wnioski-i-inne-druki/

 

Egzamin praktyczny musi być zdany przed przystąpieniem do egzaminu teoretycznego. Kandydaci proszeni są o indywidualny kontakt z przewodniczącym komisji egzaminacyjnej Michałem Firlejem ( 695-164-288) w celu ustalenia terminu i zakresu egzaminu praktycznego.

 

Kurs powtórzeniowy online odbędzie się w dniach 11-18. grudnia. Będą to cztery dni w tym okresie. Szczegółowy harmonogram podamy gdy wszyscy potwierdzą chęć udziału.

Kurs nie jest obowiązkowy, ale bardzo przydatny i  chwalony przez poprzednich zdających egzaminy. Jest jedną z niewielu okazji przeglądowego powtórzenia wiedzy na temat kamieniarstwa wymaganej zarówno na egzaminie jak i przydatnej w codziennej pracy kamieniarza.

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
10-12.01.25

KONGRES KAMIENIARSKI

Miejsce spotkania
Kluszkowce

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia