Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIII Zjeździe ZPBK, który odbędzie się w dniach 05-07. kwietnia 2019 w Strykowie koło Łodzi. Tematyka zjazdu dotyczyć będzie planowanych zmian w statucie ZPBK, wsparcia przez Związek powstającej w Strzegomiu średniej szkoły o profilu kamieniarskim, harmonogramu szkoleń w roku 2019. Panel prelekcji i pokazów merytorycznych sponsorują firmy Atlas, Mach+, cleanH2O, Magma i Befard. Sobotnia wycieczka ma w programie m.in. wizytę w fabryce firmy Atlas, udział w dniach otwartych hurtowni Magma, odwiedziny w pracowni rzeźbiarskiej Rafała Frankiewicza połączone z prezentacją urządzeń marki Befard. Uczestnicy będą również mieli okazję wziąć udział w spacerze z przewodnikiem po zabytkach Łodzi.
Przypominamy, że udział w sesji plenarnej (od godziny 14.30 do 16.30) jest darmowy dla wszystkich członków ZPBK. Osoby chcące korzystać z wyżywienia oraz pozostałych punktów programu piątkowego i sobotniego powinny wnieść opłatę zgodnie z wybraną opcją na karcie rejestracyjnej. Karta zgłoszeniowa oraz program Zjazdu w załączeniu.

Do zobaczenia w Łodzi!

karta zgłoszeniowa

program XXIII Zjazdu

 

Nasz fanpage
PZK na Facebook

Wszystkie aktualności, komunikaty oraz ciekawostki z życia branży możesz śledzić przez nasz fanpage.

Najbliższe wydarzenie
2.06.2023

XXVIII Walny Zjazd

Miejsce spotkania
Wrocław

Zapytaj eksperta

Nasze grono ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu problemów lub odpowiedzieć na dręczące Cię pytania.

Kamień Naturalny - certyfikat autentyczności produktów.

Symbol gwarancji jakości wyrobu z kamienia